Starmani häälekandja

Oluline info

Siin kõlab inimlik hääl meie ettevõtte seest. Uudised, teated, sõnumid, pildid.

Arhiiv

Alates tänasest alustavad Elisa Pärnu ja Viljandi esindused ka Starmani klientide teenindamist.

Starmani ja Elisa ühiste esinduste liitmisega alustame Pärnu- ja Viljandimaal, kus muudatus saab toimuma alates 11. september 2017.

Loe rohkem

Videolaenutuse augustikuu lemmikuks osutus animafilm Boss beebi!

Eestimaalaste videolaenutuse lemmikuks osutus augustikuus selleaasta kevadel kinolinadel ülimenukalt esilinastunud ja koheselt kassahitiks tõusnud animafilm “Boss beebi”, millele filmitegijad plaanivad ka juba järge, esialgseks pealkirjaks “Veel bossim beebi”.

Loe rohkem

Levira kanalite sageduste muutmise tõttu toimub 06.09  öösel katkestus ZUUMtv kanalite edastamisel

Digilevi võrku haldav AS Levira muudab 6. septembri öösel ajavahemikul 1:00-6:00 Koeru ja Valgjärve saatejaamades kanalite sagedusi ning seoses sellega on ZUUMtv teenuse edastamine sel ajal katkestatud. Sageduste muudatus mõjutab ZUUMtv kanalite edastamist Kesk- ja Lõuna-Eestis.


Loe rohkem

Starman ja Elisa avalikustasid täna unikaalsete lahendustega teleteenuse

Täna avalikustasid Starman ja Elisa unikaalsete lahendustega nutitelevisiooni, mis toob esmakordselt kliendini tema vaatamisharjumustele vastavad temaatilised maailmad ning võimaldab meelepärase saate või filmi üles leida kõigest mõne nupuvajutusega.

Loe rohkem

Videolaenutuse juulikuu lemmikuks osutus animafilm Vaiana

Eestimaalaste videolaenutuse lemmikuks osutus juulikuus kahe Oscari ja Kuldgloobuse nominent animafilm “Vaiana”.

Loe rohkem

Elisa nutinõuanne - sotsiaalmeedia turvalise kasutamise seitse põhitõde

Nutiseadmed koos kõikjal saadaoleva ülikiire mobiilse internetiga on meie igapäevaelu märgatavalt lihtsustanud - taskusse mahtuva abilise nõul saame valida ilmale sobivaima riietuse, tellida paari näpuvajutusega lõunasöögi kontorisse või hoida end sõprade-tuttavate tegemistega jooksvalt kursis.

Loe rohkem

Elisa ja Starman avalikustasid esimese ühise teenuse – Binge

Elisa ja Starman tutvustasid 26. juulil oma esimest, ühist üle õhu televisioooniteenust Binge, mis toob ühe teenushinna sees kliendini kogu nutitelevisiooni võimekuse, alustades salvestamisest, järelvaatamisest kuni populaarsete äppide kasutamiseni välja. Esimesena Eestis toob Elisa turule TV-teenusesse integreerituna Netflixi ja YouTube`i.

Loe rohkem

Levira kanalite sageduste muutmise tõttu toimub öösel katkestus ZUUMtv kanalite edastamisel

Digilevi võrku haldav AS Levira muudab 26. juuli öösel ajavahemikul 1:00-6:00 Pärnu ja Orissaare saatejaamades kanalite sagedusi ning seoses sellega on ZUUMtv teenuse edastamine sel ajal katkestatud. Sageduste muudatus mõjutab ZUUMtv kanalite edastamist Pärnumaal ja väikeses osas Viljandimaast (Kõpu ning Suure-Jaani vallad).

Loe rohkem

Starmani kanalivalikusse lisanduvad kaheksa uut kanalit

Starman lisab 19. juulil kanalivalikusse kaheksa uut kanalit, teiste seas klientide poolt kauaoodatud filmi- ja seriaaliprogrammi pakkuva AMC ning haridusliku lastekanali O!.

Loe rohkem

Parimaid teleelamusi tutvustab Starmani värske Teleteataja

Augustist kaovad vabalevist kaks Eesti suurt telekanalit – Kanal 2 ja TV3, mistõttu tuleb paljudel inimestel oma lemmiksaadete edasivaatamiseks liituda mõne tasulise paketiga ning leida selleks kõige mugavam ja soodsam lahendus. Kuidas liituda Starmani üle õhu TV-ga ning millised kanalid ja paketid on huvilistele valikus, koondab televaatajate jaoks värske Starmani erileht Teleteataja.

Loe rohkem