Abikeskus

vastused kõikidele 

sinu küsimustele

Tööriistariba


  • TV  - Näitab nimekirja telekanalitest, mille otsepilti saad nutiseadmest vaadata  - vali meelepärane telekanal ja vajuta kanali logole (antud tab’i saavad kasutada ainult STARboxi kasutajad). 

NB! TV-märk ilmub tööriistaribale vaid juhul, kui äpi sidumine STARboxiga on tehtud 25.08.14 või hiljem. Kui STARboxiga sidumine on tehtud varem, siis palume see uuesti teostada. Kuidas seda teha, saad lugeda siit!

  • Kava – sama vaade, mis avalehel.
  • Salvestused:
  1. Näitab nimekirja saadetest, mis on salvestatud, salvestama pandud ja kui palju vaba salvestusmahtu on jäänud. 
  2. Antud tab’i alt on võimalik salvestusi ka kustutada ning teleris mängima panna. 
  3. Salvestused, mis on oranzi ikooniga kuuluvad TVE teenuse alla ning saab käivitada otse nutiseadmes. Antud tab’i saavad kasutada ainult STARboxi ja Salvestamisteenuse kasutajad.
NB! Kustutades salvestused nutiseadmest, kustuvad need ka STARboxis ning vastupidi

  • Pult – STARboxi saab juhtida äpiga nagu telekapuldiga: STARboxi sisse/välja lülitada, vahetada kanaleid, muuta helitugevust, käivitada ja juhtida Ajamasina saateid ning juhtida oma salvestusi. Kuidas seda teha, loe siit!
Antud tab’i saavad kasutada ainult STARboxi kasutajad.

  • Otsing  – võimaldab saatekavast pealkirjas olevate märksõnade järgi otsitava saate leida. Saatele vajutades avaneb saate detailvaade, kus on võimalik määrata meeldetuletus, käivitada saade teleris või panna saade salvestama (Salvestusteenuse kasutajatel). Saated, millel on oranz ja sinine ikoon, kuuluvad TVE ja Ajamasina teenuse alla ning on otse nutiseadmest vaadatavad. 

Otsi Sind huvitavat saadet mugavalt ja kiiresti:Saad valida millises seadmes Sind huvitav saade käivitada: